fbpx

Jakie zalety ma praca sezonowa w Szwecji?

Wciąż się kształcisz, ale chcesz zarabiać już własne pieniądze? A może nieustannie poszukujesz swojej drogi w życiu? Świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie praca sezonowa w Szwecji. Co ważne - nie trudno ją znaleźć - ponieważ rynek pracy obecnie jest pełen tego typu ogłoszeń, a wiele firm potrzebuje dodatkowych rąk do pracy np. w okresie letnim i wakacyjnym. Poznaj zalety sezonowego zatrudnienia. Zobacz, jak znaleźć atrakcyjne oferty oraz jak wygląda praca i życie w Szwecji

Szwecja - praca sezonowa

Praca sezonowa to typ pracy, którą wykonujemy przez zapisany w umowie czas. Warto wiedzieć, że przypisywane zatrudnionym zadania także muszą być “sezonowe” tzn. niezbyt skomplikowanie i niewymagające specjalnego wykształcenia, umiejętności czy kompetencji.

Sezonowa praca w Szwecji to doskonała opcja dla ludzi młodych, którzy chcą dorobić sobie na wakacjach lub zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Ale również dla osób po studiach poszukujących życiowego kierunku, w jakim chcą podążać. Na zatrudnienie tymczasowe  decydują się często także, ci, którzy z jakichś powodów utracili swoje posady i chcą jak najszybciej znaleźć nowe źródło dochodu. Bez względu na to, jakie są Twoje motywacje - praca sezonowa w Szwecji może Ci się naprawdę opłacać!

praca sezonowa w Szwecji

Tymczasowa praca Szwecja - dlaczego warto?

Zacznijmy od tego, że znalezienie pracy sezonowej jest naprawdę proste i pozwala na niemalże błyskawiczne zatrudnienie. Nie musisz zbyt długo szukać ciekawych ogłoszeń, ponieważ jest ich całkiem sporo - zwłaszcza w sezonie letnim. Możesz więc przebierać i wybrać to, które w Twojej opinii gwarantuje najlepsze warunki oraz najwyższe zarobki. Jest jeszcze jedna możliwość usprawniająca cały proces - skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej, takiej jak Hotistin. Na stronie agencji znajdziesz jedynie sprawdzone oferty pracy w Szwecji w sektorze hotelarskim i gastronomicznym. Cały proces rekrutacji odbywa się online, a jeśli wyrazisz chęć zatrudnienia - od wyjazdu dzieli Cię jedynie kilka dni. Dzięki temu nie tracisz swojego czasu, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa oraz doradztwa i wsparcia na każdym etapie wyjazdu.

Jedną z największych zalet pracy za granicą jest oczywiście wynagrodzenie, które zwykle stanowi wielokrotność pensji proponowanych przez polskich pracodawców. Nawet kilka tygodni wystarczy, aby odczuć wyraźny zastrzyk finansowy, podreperować domowy budżet lub nieco zaoszczędzić. Zobacz, ile się zarabia w Szwecji?

praca sezonowa w Szwecji od Hotistin

Zarobki w Szwecji dla Polaków

Szukasz pracy w sektorze HoReCa? A zastanawiałeś się kiedyś, ile zarabia kucharz w Szwecji? Lub też ile zarabia sprzątaczka w Szwecji? Koordynator personelu sprzątającego może otrzymać na rękę 11 euro/h, kucharz z doświadczeniem nawet 14 euro/h, kelnerka zaś 10 euro/h, podobnie jak barman, którego stawka również oscyluje w granicach 10euro/h. Należy też pamiętać, że pracodawcy oferują zwykle możliwość nadgodzin, a co za tym idzie, zarobienia dodatkowej gotówki.

Praca i życie w Szwecji - zalety

Pracując za granicą, szczególnie młodzi ludzie, uczą się dodatkowo samodzielności i odpowiedzialności, a zarazem poznają nową kulturę i doszkalają język. Nie można też zapomnieć o walorach turystycznych Skandynawii. Część obiektów poszukujących pracowników przez agencję Hotistin, usytuowana jest nad morzem, dzięki czemu można połączyć pracę wraz z wakacjami. Poza tym atrakcje turystyczne w Szwecji zachwycają zwiedzających. Malownicze krajobrazy, piękna przyroda oraz liczne zabytki - warto czas wolny wykorzystać na podziwianie okolicznych zakątków.

Agencja pracy Szwecja

Pracę sezonową najlepiej znaleźć nawiązując współpracę ze sprawdzoną agencją pracy tymczasowej. Dokładna weryfikacja pracodawcy, analiza umowy, znalezienie mieszkania, podpisanie wszelkich niezbędnych dokumentów - to wszystko jest czasochłonne. Zespół Hotistin załatwi wszystko za Ciebie. Począwszy od znalezienia oferty pracy dopasowanej do Twoich kompetencji, poprzez zorganizowanie zakwaterowania, aż po wypełnienie formalności. Czujesz się dobrze w branży HoReCa? Chcesz pracować w restauracjach i hotelach na wysokim poziomie? Sprawdź - ogłoszenia praca Szwecja.

Najnowsze wpisy

Przeczytaj też inne nasze artykuły

Praca i życie w Szwecji - Zobacz ile się zarabia w Szwecji?
Praca i życie w Szwecji - Zobacz ile się zarabia w Szwecji?
Marzysz o podróży do Szwecji? Chciałbyś móc jednocześnie zarabiać i zwiedzać? Zastanawiasz się, jakby powodziło Ci się, gdybyś zamieszkał w...
Wyjazd do Szwecji - jak przygotować się pracy w Szwecji?
Wyjazd do Szwecji - jak przygotować się pracy w Szwecji?
Zdecydowałeś się na wyjazd do Szwecji? A może cały czas rozważasz taką alternatywę? Praca w Szwecji to sposób na zarobienie...
Praca w Szwecji w branży HoReCa - z agencją czy bez?
Praca w Szwecji w branży HoReCa - z agencją czy bez?
Myślisz o sezonowej pracy za granicą? Dobrze czujesz się w sektorze hotelarskim i gastronomicznym? Potrzebujesz sporego zastrzyku gotówki w krótkim...
Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>