fbpx

Poleć nam pracownika i zgarnij 220 euro! Sprawdź

Monter ogrodzeń/konserwator- 9€ netto/h

Lokalizacja: Szwecja, Tvärskog

Kategoria: handyman, Ogrodnictwo, Prace sezonowe

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać?  Marzysz, żeby połączyć pracę ze zwiedzaniem nowych miejsc? Planujesz wyjechać, ale boisz się formalności? Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą, zgłoś się do nas! Nie tylko znajdziemy idealną ofertę, ale będziemy wspierać Cię na każdym etapie naszej współpracy.

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:
Poszukujemy osoby na stanowisko „złotej rączki”/ konserwatora do pracy w obiektach naszego kontrahenta. W zakresie Twoich obowiązków będą prace zewnętrzne: praca przy budowie oraz montażu ogrodzeń drewnianych, zbrojenie i montaż ogrodzeń metalowych, prace z zakresu przygotowania i konserwacji drobnej architektury ogrodowej, drobne prace ogrodnicze (koszenie trawników), . Gwarantowane przeszkolenie pracownika na miejscu.
Od kandydatów oczekujemy:
Jeżeli posiadasz prawo jazdy, masz doświadczenie budowlane/stolarskie, znasz język angielski i chciałbyś pracować za granicą, to szukamy właśnie Ciebie! Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne zarobki, bardzo dobrą atmosferę, ale również pracę, w której nie można się nudzić. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • mamy oferty pracy dopasowane do Twoich możliwości i preferencji, w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach
  • zaoferujemy Ci jasne zasady współpracy- czytelną umowę, pełen etat
  • odpowiedzialnie podchodzimy do kwestii finansowych: proponujemy Ci atrakcyjną stawkę godzinową 9€ netto, możliwość pobieranie zaliczek, premię za polecenie pracownika w wysokości 70€
  • zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz będziemy z Tobą w stałym kontakcie przez cały czas trwania zlecenia
  • zaplanujemy za ciebie podróż (oraz zwrócimy jej  całkowity koszt),
  • zapewnimy Ci komfortowy nocleg na terenie obiektu oraz ubezpieczenie na terenie Szwecji - zupełnie za darmo!!
  • jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę

Poleć ofertę znajomemu

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Nic straconego
Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>