fbpx

Poleć nam pracownika i zgarnij 220 euro! Sprawdź

Praca sprzątanie domów prywatnych za granicą

Lokalizacja: Szwecja

Kategoria: Sprzątanie

Marka Hotistin, widniejąca pod nazwą InServ w rejestrze Agencji Pracy Tymczasowej, zajmuje się rekrutacją pracowników głównie do branży HoReCa na rynek Szwedzki. Nasze motto: „Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”. Dołącz do naszego zespołu i postaw na rozwój zawodowy!

Sprzątanie w Szwecji od zaraz- 9€ netto/h

  • Termin: od 15.11 na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Miejscowość: gmina Kalmar
  • Stawka: 9€ netto/h
Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:
Poszukujemy doświadczonej osoby do sprzątania domów prywatnych oraz mieszkań w Szwecji. Na zleceniu potrzebne jest prawo jazdy, pracuje się samodzielnie. Zapewniamy pełen etat (160h) plus możliwość robienia nadgodzin.
Od kandydatów oczekujemy:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -prawo jazdy -komunikatywny język angielski
Oferujemy:
· mamy oferty pracy dopasowane do Twoich możliwości i preferencji, w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach · zaoferujemy Ci jasne zasady współpracy- czytelną umowę, pełen etat · odpowiedzialnie podchodzimy do kwestii finansowych: proponujemy Ci atrakcyjną stawkę godzinową: 9€ netto, możliwość pobieranie zaliczek, premię za polecenie pracownika · zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz będziemy z Tobą w stałym kontakcie przez cały czas trwania zlecenia · zaplanujemy za ciebie podróż (oraz zwrócimy jej koszty), zapewnimy Ci komfortowy nocleg oraz ubezpieczenie- zupełnie za darmo · jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę

Poleć ofertę znajomemu

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Nic straconego
Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>