fbpx

Praca w Szwecji w branży HoReCa – z agencją czy bez?

Myślisz o sezonowej pracy za granicą? Dobrze czujesz się w sektorze hotelarskim i gastronomicznym? Potrzebujesz sporego zastrzyku gotówki w krótkim czasie? Jednym z chętniej wybieranych kierunków wyjazdów zarobkowych jest Szwecja. Dzieje się tak z wielu powodów: atrakcyjne stawki, dobre warunki zatrudnienia i malownicze krajobrazy - dzięki umiejętnemu połączeniu obowiązków i wolnego czasu taki wyjazd może okazać się wspaniałą przygodą. Poszukiwanie pracy za granicą zawsze jest pewnym wyzwaniem, któremu towarzyszy niepokój i lęk. Jak go zminimalizować? Najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom. Zobacz, dlaczego warto nawiązać współpracę z dobrą agencją pracy.

Wyjazd do Szwecji

Agencja pracy Szwecja

Zacznijmy od tego, czym jest i jak działa agencja pracy? W najprostszym rozumieniu to podmiot zajmujący się rekrutacją pracowników do różnego rodzaju firm - zarówno na terenie Polski, jak i również u zagranicznych pracodawców. Kluczową kwestią jest wybór dobrej i sprawdzonej agencji, która zagwarantuje Ci najwyższą jakość świadczonych usług, pełen profesjonalizm i rzetelność. Taka firma zajmie się nie tylko przygotowaniem dla Ciebie propozycji spersonalizowanych ofert pracy, ale pomoże również w załatwieniu wszelkich formalności i organizacji wyjazdu. 

Jedną z takich firm jest Hotistin - agnecja pracy tymczasowej specjalizująca się w branży HoReCa. Hotistin od lat aktywnie wspiera osoby poszukujące pracy w Szwecji, oferując im sprawdzone oferty zatrudnienia u zaufanych pracodawców. 

Praca Szwecja - jakie zalety ma agencja pracy tymczasowej?

Wielu ludzi obawia się całego procesu poszukiwania pracy za granicą oraz organizacji wyjazdu. Nie wszyscy wiedzą, jak filtrować ogłoszenia i odpowiednio weryfikować pracodawców, co jest niezwykle ważne w tym przypadku. Agencje pracy umożliwiają znalezienie naprawdę atrakcyjnego zatrudnienia, dzięki czemu możesz jednocześnie zaoszczędzić sporo czasu i energii, a przy tym zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa. Poznaj też inne zalety takiego rozwiązania.

Sposób na szybkie znalezienie zatrudnienia 

Niewątpliwą zaletą korzystania z profesjonalnego wsparcia jest szybkość. Praca sezonowa w Szwecji dostępna jest niemalże od ręki. Wystarczy jedynie wysłać swoje CV i wyrazić chęć zatrudnienia na konkretnym stanowisku. Brak atrakcyjnych ogłoszeń? Kolejne bezowocne rozmowy kwalifikacyjne? Zupełnie nie musisz się tym martwić! Rekruterzy przygotują dla Ciebie ofertę zgodną z Twoimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz oczekiwaniami. 

Oferty pracy w Szwecji na stronach agencji są bardzo dokładnie opisane, zostają omówione wszelkie niuanse dotyczące obowiązków i wysokości wynagrodzenia. To pozwala szczegółowo przedstawić istotę i warunki przyszłej pracy. Co ważne, Hotistin buduje dobre i długotrwałe relacje ze swoimi pracownikami, dzięki czemu chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w wywiadach. To pozwala zainteresowanym kandydatom otrzymać informacje z pierwszej ręki na temat specyfiki i warunków zatrudnienia. Wybrany przez Ciebie wakat nie jest już dostępny? Nie martw się, nie zostaniesz bez pracy - firma znajdzie dla Ciebie inną ofertę. Interesuje Cię praca w Szwecji od zaraz? Zobacz aktualne ogłoszenia - praca Szwecja:

Szwecja podróż

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Samodzielne poszukiwanie zatrudnienia za granicą niesie za sobą ryzyko trafienia na nieuczciwego pracodawcę, a niekiedy nawet na zupełnie nieistniejącą firmę. Wysyłając swoją aplikację do agencji pracy, nie musisz martwić się praktycznie o nic. Brak wynagrodzenia, obciążenie kosztami w przypadku rezygnacji z umowy, inne problemy wynikające z nierzetelności - takie rzeczy się zdarzają, ale nie osobom współpracującym ze sprawdzoną agencją. Specjaliści zapewnią Ci w pełni bezpieczną umowę i chętnie pomogą na każdym etapie współpracy. 

Wyższe zarobki w Szwecji

Nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że zdecydowana większość Polaków decyduje się na wyjazd za granicę głównie przez wzgląd na znacznie wyższe niż w naszym kraju zarobki. Specjaliści wiedzą, w jaki sposób ustalać stawki, aby były one atrakcyjne dla kandydatów. Bez odpowiedniej wiedzy i znajomości języka, nie jesteś w stanie samodzielnie wynegocjować tak atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Co więcej, wielu pracodawców nie wystawia ogłoszeń w internecie - wolą nawiązać współpracę z agencją pracy. Jeśli więc zaczniesz poszukiwania na własną rękę, możesz w ogóle nie trafić na interesujące Cię oferty.

Praca w Szwecji z zakwaterowaniem

Agencja pracy za granicą, taka jak Hotistin zadba o każdy szczegół Twojego wyjazdu - również darmowe zakwaterowanie. Osoby zajmujące się pozyskiwaniem zleceń, dbają o to, abyś czuł się w pełni komfortowo, dlatego pokoje są zwykle jednoosobowe i na wysokim poziomie. Dodatkowo zyskujesz wsparcie koordynatora, który zajmie się wszystkimi formalnościami, pomoże zorganizować wyjazd (przygotuje plan podróży), a w razie problemów - znajdzie rozwiązanie kłopotliwej sytuacji. 

Pracownicy agencji przeprowadzą z Tobą rozmowę rekrutacyjną - to oznacza zminimalizowanie stresu związanego z kolejnymi tego typu spotkaniami. Zadbają także o ubezpieczenie na terenie Szwecji, zwrot kosztów przejazdu oraz zaliczki w pierwszych tygodniach pracy. A może chcesz zabrać ze sobą przyjaciela lub kogoś z rodziny? Agencja pracy Hotistin oferuje dodatkowo 150€ za każdego poleconego pracownika, który się sprawdzi. Ogranicz ryzyko i stres związany z wyjazdem - skorzystaj ze wsparcia sprawdzonej firmy i czerp korzyści z dobrze płatnej pracy w Szwecji w sektorze HoReCa.

Najnowsze wpisy

Przeczytaj też inne nasze artykuły

Jakie zalety ma praca sezonowa w Szwecji?
Jakie zalety ma praca sezonowa w Szwecji?
Wciąż się kształcisz, ale chcesz zarabiać już własne pieniądze? A może nieustannie poszukujesz swojej drogi w życiu? Świetnym rozwiązaniem będzie...
Praca i życie w Szwecji - Zobacz ile się zarabia w Szwecji?
Praca i życie w Szwecji - Zobacz ile się zarabia w Szwecji?
Marzysz o podróży do Szwecji? Chciałbyś móc jednocześnie zarabiać i zwiedzać? Zastanawiasz się, jakby powodziło Ci się, gdybyś zamieszkał w...
Wyjazd do Szwecji - jak przygotować się pracy w Szwecji?
Wyjazd do Szwecji - jak przygotować się pracy w Szwecji?
Zdecydowałeś się na wyjazd do Szwecji? A może cały czas rozważasz taką alternatywę? Praca w Szwecji to sposób na zarobienie...
Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>