fbpx

Agencja pracy za granicą Katowice

Zacznij z nami pracę w Szwecji

branża HoReCa już czeka

  • Hotistin
  • Agencja pracy za granicą Katowice

Wiele osób decyduje się na pracę za granicą głównie ze względu na wyższe zarobki. Szukając pracy w innym kraju trzeba jednak wziąć pod uwagę wiele aspektów, żeby wyjazd był korzystny i opłacalny. Trzeba poszukać odpowiedniego dojazdu, dobrego zakwaterowania i dopełnić wszelkich formalności. Niewątpliwie przyda się też szczęście do znalezienia dobrego pracodawcy i stanowiska z godnym wynagrodzeniem. Niektórzy nie decydują się na wyjazd ze względu na barierę językową lub brak ubezpieczenia. Samodzielne szukanie pracy za granicą to nie lada wyzwanie związane z dość dużym ryzykiem niepowodzenia.

Bezpieczniejszym i bardziej sprawdzonym sposobem znalezienia pracy w innym kraju jest zatrudnienie przez agencję pracy. Tutaj zadanie przyszłego pracownika sprowadza się tylko do znalezienia odpowiedniej agencji, która zapewni dobre warunki współpracy.

Praca w Szwecji z pomocą agencji pracy

Nasza agencja pracy za granicą zatrudnia specjalistów z branży hotelarsko-gastronomicznej, zwanej HoReCa. Mamy bogatą ofertę pracy w Szwecji i Norwegii, jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą, której można zaufać. Podejmujemy współpracę tylko z najlepszymi kontrahentami za granicą, więc oferowana przez nas praca w branży hotelarskiej to sprawdzony i korzystny wybór.

Jesteśmy do stałej dyspozycji dla naszych pracowników, pomagamy zorganizować podróż nie tylko z Poznania, ale z każdego miejsca w Polsce, np. na trasie Katowice – Szwecja, dodatkowo zwracamy całkowite koszty transportu. Ponadto pomagamy dopełnić wszystkich formalności i gwarantujemy ubezpieczenie na korzystnych warunkach. Szukamy pracowników gotowych do podjęcia dłuższej współpracy, zapewniamy więc pracę głównie w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie nasze oferty wiążą się z całkowicie darmowym noclegiem w dogodnych warunkach mieszkaniowych.

Praca w Szwecji to nie tylko korzystne zarobki

Ale też możliwość zwiedzania tego kraju i jego pięknych skandynawskich krajobrazów. Dodatkowym atutem jest możliwość poznania szwedzkiej kuchni, ich tradycji, kultury i zwyczajów. Można więc zdobyć cenne doświadczenie nie tylko związane z naszym stanowiskiem pracy.

Jeżeli chcesz podjąć pracę w Szwecji nie musisz biegle władać językiem szwedzkim – w dużej mierze wystarczy znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Na fanpage’u naszej agencji pracy znajdziesz też podstawowe zwroty w języku szwedzkim do przyswojenia, które mogą Ci się przydać w pracy lub życiu codziennym w tym kraju.


Opinie naszych pracowników

Świetne warunki zatrudnienia. Zapewniają wysokie zarobki w euro i zakwaterowanie. Jestem bardzo zadowolona z pracy.

Teresa K – Google

Najlepsza agencja ktora dba o pracownika i ma bardzo dobre warunki pracy. Polecam kazdemu kto chce wyjechac za granice. Pozdrowienia dla Pani Nel i Pani Magdy 

B.C.S – facebook

Jest to moja pierwsza praca przez tą firmę.Firma bardzo przyjazna pracownikom.Rzetelna,pewna i bardzo „opiekuncza”jesli chodzi o sprawy pracownicze.Mam nadzieję,że moja współpraca potrwa kilka lat.Polecam w 100% każdemu,kto chce podjąć wyzwanie pracy za granicą.

Anna K. – facebook

Najlepsza agencja pracy z jaką współpracowałam.Profesjonalne podejście do pracownika, ma bardzo dobre restauracje i hotele w ofercie, doskonały kontakt z biurem w Polsce, blyskawiczna reakcja na zgłaszane uwagi, wypłaty na czas. Bez wahania- polecam!

Agnieszka K. – facebook

Profesjonalne podejście i szybki kontakt. W moim przypadku wszystko zgadzało się z umową i warunkami na miejscu. Agencja warta współpracy.

Emil K. – facebook


Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>