fbpx

Agencja pracy za granicą Warszawa

Zacznij z nami pracę w Szwecji

  • Hotistin
  • Agencja pracy za granicą Warszawa

Czym jest branża HoReCa? Ho – Hotel; Re – Restaurant; Ca – Catering/Cafe. Jak sama nazwa wskazuje, jest to branża hotelarsko-gastronomiczna. Nasza agencja pracy za granicą specjalizuje się właśnie w tym sektorze, posiadamy wielu kontrahentów w Szwecji i Norwegii.

Interesuje Cię praca w branży hotelarskiej?

Chętnie ją dla Ciebie znajdziemy! Zatrudniamy do pracy kucharzy, pokojówki, barmanów, pizzermanów itp. Wszystkie nasze aktualne rekrutacje można znaleźć na stronie internetowej https://www.hotistin.com/oferty-pracy/ . Od samego początku pomagamy z wszelkimi formalnościami, przez cały czas opiekujemy się naszymi pracownikami i jesteśmy do ich dyspozycji. Możesz liczyć na nasze ciągłe wsparcie oraz pomoc przy zorganizowaniu wyjazdu. Jeżeli Warszawa nie jest dla Ciebie wystarczająca do poszerzania swoich horyzontów – czeka na Ciebie praca w Szwecji, gdzie możesz się rozwijać i zdobyć większe doświadczenie w swoim zawodzie. Jesteśmy agencją godną zaufania, współpracujemy z najlepszymi kontrahentami za granicą, oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Poza tym wyjazd do Szwecji wiąże się dla Ciebie nie tylko z pracą, ale też z możliwością poznania nowego kraju, pięknych krajobrazów i innej kultury. Możesz więc połączyć pracę z turystyką. Dla osób, które interesuje życie nocne w dużych miastach dobierzemy odpowiednią ofertę pracy, aby skorzystali też ze swojego czasu wolnego robiąc to, co lubią.

Dla specjalistów z branży HoReCa niewątpliwym plusem takiego wyjazdu jest poznanie różnorodnych kuchni świata, w tym rodzimej skandynawskiej kuchni. Jeżeli szukasz pracy jako kucharz i chciałbyś nauczyć się przyrządzać tradycyjne szwedzkie potrawy to na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę.

Wyjazd do pracy z naszą agencją to minimum formalności i maksimum zadowolenia. Posiadamy szeroką ofertę pracy, każdy może u nas znaleźć odpowiednie dla siebie zatrudnienie. Nie trzeba też martwić się o transport na miejsce – pomagamy znaleźć odpowiednie połączenie i zwracamy 100% kosztów biletu.

Tylko sprawdzone oferty pracy za granicą

Nasi kontrahenci to sprawdzone firmy hotelarsko-gastronomiczne, więc Twoja przyszła praca to miejsce sprawdzone i bezpieczne. Oferujemy pracę w atrakcyjnych miejscach w Szwecji i Norwegii wraz z całkowicie darmowym noclegiem w dobrych warunkach.

Decydując się na współpracę z nami nie podejmujesz zbędnego ryzyka – posiadamy 6 lat doświadczenia i wielu zadowolonych pracowników. Jadąc do pracy jesteś pod czujnym okiem swojego opiekuna i zawsze możesz zwrócić się do niego z każdą sprawą. Jesteśmy tu dla Ciebie!


Opinie naszych pracowników

Świetne warunki zatrudnienia. Zapewniają wysokie zarobki w euro i zakwaterowanie. Jestem bardzo zadowolona z pracy.

Teresa K – Google

Najlepsza agencja ktora dba o pracownika i ma bardzo dobre warunki pracy. Polecam kazdemu kto chce wyjechac za granice. Pozdrowienia dla Pani Nel i Pani Magdy 

B.C.S – facebook

Jest to moja pierwsza praca przez tą firmę.Firma bardzo przyjazna pracownikom.Rzetelna,pewna i bardzo „opiekuncza”jesli chodzi o sprawy pracownicze.Mam nadzieję,że moja współpraca potrwa kilka lat.Polecam w 100% każdemu,kto chce podjąć wyzwanie pracy za granicą.

Anna K. – facebook

Najlepsza agencja pracy z jaką współpracowałam.Profesjonalne podejście do pracownika, ma bardzo dobre restauracje i hotele w ofercie, doskonały kontakt z biurem w Polsce, blyskawiczna reakcja na zgłaszane uwagi, wypłaty na czas. Bez wahania- polecam!

Agnieszka K. – facebook

Profesjonalne podejście i szybki kontakt. W moim przypadku wszystko zgadzało się z umową i warunkami na miejscu. Agencja warta współpracy.

Emil K. – facebook


Skontaktuj się z InServ

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>