Agencja pracy za granicą Poznań

Zaufaj nam

i zacznij zarabiać już dziś

  • Hotistin
  • Agencja pracy za granicą Poznań

Hotistin to agencja pośrednictwa pracy o międzynarodowym zasięgu z siedzibą w Poznaniu. Oprócz Poznania działamy także w kilku największych miastach w Polsce takich jak np. Warszawa, Kraków, Katowice czy Wrocław. Jeżeli interesuje Cię wyjazd za granicę a nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług agencji pracy za granicą – przyjdź do naszego biura w Poznaniu. Możesz także skontaktować się z nami online lub telefonicznie.

Jak przygotować się do wyjazdu za granicę?

Po pierwsze skontaktuj się z naszą agencja pracy za granicą. Z nami znajdziesz pracę dostosowana do Twoich potrzeb! Pamiętaj, że wyjazd za granicę, wiąże się często z kilkumiesięczna nieobecnością w domu. Wyjeżdżając do obcego kraju zabierz ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Nie warto niepotrzebnie obciążać bagażu. Na pewno zabierz ze sobą ubrania do użytku codziennego, dowód tożsamości i prawo jazdy (jeżeli posiadasz), umowę o pracę (otrzymasz od nas polską umowę o pracę tymczasową), ubezpieczenie zdrowotne, telefon wraz z ładowarką, gotówkę w euro (bądź kartę do bankomatu). Jeżeli przyjmujesz na stałe jakieś leki, koniecznie zabierz je ze sobą! Kosmetyki przelej natomiast w wygodne pojemniczki podróżne.

Praca w Szwecji w branży hotelarskiej

Praca w hotelu lub w gastronomii, rozumiana ogólnie jako paca w branży hotelarskiej (bądź sektorze HORECA), to obecnie najszybciej rozwijająca się na świecie branża, zaraz po sektorze IT.   Na stronie hotistin.com znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Szwecji! Praca w branży hotelarskiej w charakterze: pokojówki/pokojowego, pizzermana, kucharza, kelnera/kelnerki itd.

Sprawdź nasze aktualne propozycje: https://www.hotistin.com/oferty-pracy/

Agencja pracy za granicą z siedzibą w Poznaniu

Hotistin to znana i uznana agencja pracy za granicą z siedziba w Poznaniu. Oferujemy jasne i korzystne warunki współpracy.  Nasza agencja jest rozliczana przede wszystkim z wyników, którymi są tysiące zadowolonych osób. Możesz się z nami skontaktować nie wychodząc z domu: https://www.hotistin.com/kontakt/. Będziemy z Tobą przez cały czas trwania zlecenia. Nie musisz także martwić się formalnościami.

Jedyne czego potrzebujesz to pozytywna energia i chęć do pracy za granicą! 


Opinie naszych pracowników

Świetne warunki zatrudnienia. Zapewniają wysokie zarobki w euro i zakwaterowanie. Jestem bardzo zadowolona z pracy.

Teresa K – Google

Najlepsza agencja ktora dba o pracownika i ma bardzo dobre warunki pracy. Polecam kazdemu kto chce wyjechac za granice. Pozdrowienia dla Pani Nel i Pani Magdy 

B.C.S – facebook

Jest to moja pierwsza praca przez tą firmę.Firma bardzo przyjazna pracownikom.Rzetelna,pewna i bardzo „opiekuncza”jesli chodzi o sprawy pracownicze.Mam nadzieję,że moja współpraca potrwa kilka lat.Polecam w 100% każdemu,kto chce podjąć wyzwanie pracy za granicą.

Anna K. – facebook

Najlepsza agencja pracy z jaką współpracowałam.Profesjonalne podejście do pracownika, ma bardzo dobre restauracje i hotele w ofercie, doskonały kontakt z biurem w Polsce, blyskawiczna reakcja na zgłaszane uwagi, wypłaty na czas. Bez wahania- polecam!

Agnieszka K. – facebook

Profesjonalne podejście i szybki kontakt. W moim przypadku wszystko zgadzało się z umową i warunkami na miejscu. Agencja warta współpracy.

Emil K. – facebook


Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>