Partnerzy

Działajmy razem!

Witamy w Hotistin!

Jesteśmy firmą, która poszukuje ludzi do pracy w Szwecji. Rekrutujemy pracowników z Polski do branży hotelarskiej i gastronomicznej. Zewnętrznym agencjom pracy i rekruterom proponujemy współpracę w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów dla nas – w zamian oferujemy bardzo korzystne warunki!

Jak działamy?

Od blisko 10 lat działamy na europejskich rynkach pracy – w tym Szwedzkim. Dla naszych wieloletnich kontrahentów ze Skandynawii poszukujemy polskich pracowników do pracy w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, restauracjach, pizzeriach, barach itp.

Kogo szukamy?

Szukamy wyłącznie pracowników z polskim obywatelstwem. Zależy nam na zaangażowanych osobach z doświadczeniem w branży HoReCa. Ważne jest, aby kandydaci znali j. angielski.

Hotistin - Praca w branży HoReCa w Szwecji

Co oferujemy i czego oczekujemy?

Oferujemy współpracę przy pozyskiwaniu dla nas kandydatów. Otrzymacie od nas bazę aktualnych wakatów (ze szczegółowym opisem wymagań), na które poszukujemy pracowników. Jeśli polecicie nam na dane stanowisko osobę, która spełni warunki, zostanie zatrudniona i przepracuje u kontrahenta min. 10 dni – otrzymacie od nas ustaloną wcześniej zapłatę!


Wszelkie formalności i koszty związane z zatrudnieniem pracownika są po naszej stronie. Od naszych Partnerów oczekujemy jedynie polecenia nam odpowiedniej osoby spełniającej wymagania zawarte w ofercie pracy.

Skontaktuj się z nami przez: praca@hotistin.com

Otrzymasz dostęp do aktualnych ofert, na które szukamy pracowników.
Działajmy razem!

Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>