O nas

Kim jesteśmy?

Marka Hotistin należy do agencji Care-In sp. zoo sp. k . funkcjonującej w ramach grupy InServ.. Zajmujemy się rekrutacją pracowników głównie do branży HoReCa na rynek szwedzki i niemiecki. Nasze motto brzmi: „Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Dołącz do naszego zespołu i postaw na rozwój zawodowy!

Polegając na doświadczeniu wiemy, że wiele osób ma trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca pracy, więc postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Podejmując współpracę z naszymi kandydatami dokonujemy wszelkich starań, aby ich przyszłe miejsce pracy dobrać do ich umiejętności oraz wymagań, przy czym spełniających nawet najwyższe oczekiwania naszych kontrahentów.

Kontrakty, które zrealizowaliśmy nauczyły nas, jak aktywnie oraz efektywnie poszukiwać pracowników. Pozwala nam to zapewnić współpracę, która dla naszych pracowników jest bezpieczna, nie wymaga zaangażowania w sprawy organizacyjne, zapewnia stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Analizując wszystkie napływające do nas aplikacje, łączymy kwalifikacje i doświadczenie z dostępnymi ofertami tak, by usatysfakcjonować naszego klienta oraz naszego przyszłego pracownika, zawiązując w ten sposób bezkonfliktową i długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie.


Nasze osiągnięcia

„Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Świadczą o tym zadowoleni i stali klienci zlecający nam różnego rodzaju prace rzemieślnicze oraz nasze własne inwestycje.
Obecnie wspieramy firmy na terenie całej Szwecji i Norwegiii z powodzeniem prowadzimy naszą działalność na terenie Polski.


Posiadamy liczne certyfikatyoraz inne certyfikaty

Rzetelna firma

Certyfikat rzetelności „Rzetelna Firma” to potwierdzenie, że nagrodzona nim firma nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A. Oznacza to jednocześnie, że wyróżniona tak firma jest uczciwa w biznesie i godna zaufania kontrahentów.

Przyjazna rekrutacja

To koalicja firm zajmujących się rekrutacją, które łączy wspólny cel – maksymalny komfort dla osób szukających pracy. Firmy uczestniczące w tym programie wyróżniają się najwyższą dbałością o zadowolenie kandydatów. Przykładają szczególną uwagę, aby kandydat nie odczuwał stresu, miał dostęp do wszelkich kluczowych informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego i poświęcał na udział w nim jak najmniej czasu. Wszystko po to, aby rekrutacja przebiegała sprawnie, bez niepotrzebnych nerwów.

Laur zaufania

Certyfikat „Laur zaufania” potwierdza, że firma jest stałym uczestnikiem ogólnopolskiego programu dla wyróżniających się przedsiębiorców. Przyznanie lauru zaufania poświadcza, że wyróżniona nim firma wyróżnia się na rynku transparentnością, wiarygodnością i rzetelnością i – co za tym idzie – może być traktowana jako partner godny zaufania.

Top Firma

Certyfikat „Top firma” nadawany jest przez Spółkę Polska Certyfikacja Przedsiębiorców Sp. z o.o. Oznacza on, że wyróżniona firma pomyślnie przeszła weryfikację komisji oceniającej, posiada dobre opinie wśród klientów i kontrahentów i wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług oraz profesjonalnym podejściem do osób i firm korzystających z jej usług. 


320

Zadowolonych przedsiębiorstw

9

Lat na rynku

3

Kraje w których działamy

InServ Sp. z o.o. sk