O nas

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się rekrutacją pracowników głównie do branży HORECA na rynek szwedzki. Nasze motto brzmi: „Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Dołącz do naszego zespołu i postaw na rozwój zawodowy!

Polegając na doświadczeniu wiemy, że wiele osób ma trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca pracy, więc postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Podejmując współpracę z naszymi kandydatami dokonujemy wszelkich starań, aby ich przyszłe miejsce pracy dobrać do ich umiejętności oraz wymagań, przy czym spełniających nawet najwyższe oczekiwania naszych kontrahentów.

Kontrakty, które zrealizowaliśmy nauczyły nas, jak aktywnie oraz efektywnie poszukiwać pracowników. Pozwala nam to zapewnić współpracę, która dla naszych pracowników jest bezpieczna, nie wymaga zaangażowania w sprawy organizacyjne, zapewnia stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Analizując wszystkie napływające do nas aplikacje, łączymy kwalifikacje i doświadczenie z dostępnymi ofertami tak, by usatysfakcjonować naszego klienta oraz naszego przyszłego pracownika, zawiązując w ten sposób bezkonfliktową i długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie.


Nasze osiągnięcia

„Każde kolejne zadanie może być nie tylko nowym wyzwaniem, ale również cennym doświadczeniem”.

Naszym największym sukcesem są zadowoleni pracownicy oraz stali i zaufani klienci, którzy zlecają różnego rodzaju prace rzemieślnicze, a także nasze własne inwestycje
Obecnie wspieramy firmy na terenie całej Szwecji, z powodzeniem prowadząc naszą działalność w Polsce.


320

Zadowolonych przedsiębiorstw

11

Lat na rynku

3

Kraje w których działamy

Hotistin Sp. z o.o.

Pl. Solny 14/3
50-062 Wrocław, Poland

NIP: PL8971871345

KRS: 0000805955

REGON: 384511600

Wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 22976

Główna siedziba grupy InServ
ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań

Rekrutacja

Telefon: +48 576 133 533

Telefon: +48 690 688 866


E-mail: praca@hotistin.com


Działamy również w miastach:


Hotistin Sp. z o.o.

Biuro

Rekrutacja

?>